İstanbul Genelevi Adresi Detaylı

İstanbul genelevi adresi için bir kaç alternatif var. İstanbul türkiyenin en kalabalık şehridir. Bu yüzden de diğer şehirlere göre çok daha fazla genelevine talep vardır. Bu ihtiyaç talebini karşılamak için ise istanbulun farklı farklı bölgelerine kurulmuş bir kaç genelevleri vardır. Bu genelevleri Türkiye Cumhuriyet’inin denetimi altındadır. Devletin denetiminde olan genelevlerinde sağlık ve güvenlik olarak korumaya alınır. Genelevinde çalışan hayat kadınları sağlık taramasından belirli süreler içinde geçer. İstanbul Türkiye’nin en yoğun nüfuslu şehirlerinden birisidir. Bu yüzden bulunan genelev sayısı da oldukça fazladır. Bunların arasında uzun yıllar faaliyette olan , kapanan veya yer değiştiren de mevcuttur.
Araştırmalarımıza göre bu genelevlerdeki fiyatlar oldukça değişkendir. Fiyatlar insanları cezbetmekte olduğu için müşteri sıkıntısı yaşamamaktadırlar. Bu genelevler fiyata ve sizin titizliğinize bağlı olarak değişkenlik göstermektedir .
Bunun dışında İstanbul’daki genelevlerin nerede olduğuna bakacak olursak öncelikle Esenler ve Bağcılarda çok rahat bir şekilde bulabileceğiniz söz konusu. Ondan sonra Karaköy , Zürafa sokağı/ Taksim , Maltepe Sahili gibi ve daha bir çok yerde bulunmaktadır. Size en yakın genelevi veya gitmek istediğiniz genelev hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

“İstanbul Genelevi Adresi Detaylı” üzerine 9 yorum

 1. Saygı merhaba ben adı emrah yaş yirmidokuz işitme engeli oldu ankara oturuyorum mesaj ulaştır olan

  Türkiye genelev kız fazla guzelmistir
  Ama
  Ankara genelev ev yikilirmistir olamak üzgünü var
  Ankara ilçe kız travesti yok üzgündumustur
  Nediyor

  Türkiye il genelev yikamaz dur devam gibi tamam
  Kız fazla selâm söyleyiniz

 2. Ben yabancıyım karaköyün genel evine girebilir miyim mi ( bende ikamet tezkeresi var yani oturma izni)

 3. Arkadaşlar aksaray gidikpaşa cadessi avrupali hayat kadınlarla dolu hepsi bir biriblnden güzel genel evlerde çabuk ol gibi sorunlar var yada para koparma gibi sorunlar nataşalar daha iyi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir